partner serwisu

Minitube 2.5.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
19,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
9395
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Samodzielny odtwarzacz klipów z YouTube. Dzięki niemu możesz oglądać zasoby YouTube w nowy sposób: podaj słowo kluczowe, a Minitube wyszuka dla ciebie nieskończony strumień wideo. Co ciekawe, do odtwarzania filmów program nie potrzebuje Adobe Flash Player-a.

Celem autora nie było tworzenie programu, który sklonuje interfejs YouTube, a raczej stworzenie nowego sposobu korzystania z zasobów serwisu, podobne do oglądania telewizji. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, a aplikacja wyszuka klipy lub kanały zawierające je w swojej nazwie. Minitube wypełni listę odtwarzania znalezionymi filmami i zacznie je odtwarzać jeden po drugim. Wyświetlane klipy mogą być odtwarzane w oknie lub na pełnym ekranie. Obsługiwane są następujące rozdzielczości klipów: 360p, 720p i 1080p (oczywiście pod warunkiem, że dany film jest w takiej rozdzielczości dostępny). Oprócz odtwarzania klipów program umożliwia ich pobieranie na dysk. Filmy są zapisywane w formacie MPEG4, który jest kompatybilny z większością odtwarzaczy przenośnych, włączając urządzenia firmy Apple. Dzięki odtwarzaniu klipów bez użycia Adobe Flash Player-a, program zużywa mniej mocy procesora, a co za tym idzie pozwoli komputerom przenośnym na dłuższą pracę na baterii.

Minitube

Okres testowy: autor wybrał bardzo inwazyjną formę namawiania użytkownika na zakup programu - co jakiś czas wyskakuje okienko zachęcające do rejestracji.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.