partner serwisu

Minecraft by Zyczu 3.3.3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,00 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
12096
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowana aplikacja mająca stanowić zamiennik oryginalnego launchera dla gry Minecraft. Pozwala zagrać w dowolną wersję gry Minecraft oraz dodać do niej wiele różnych modyfikacji i skórek.

Minecraft od lat cieszy się od ogromną popularnością, a na całym świecie znalazło się na nią ponad 106 milionów chętnych. Skupiona wokół gry społeczność cały czas tworzy do niej modyfikacje, skórki i paczki tekstur, które dodają do gry nowe możliwości, zmieniają istniejące, modyfikują wygląd obiektów i inne. Aktywowanie modów nie jest proste i przyjemne, dodatkowo w większości przypadków wmusza własnoręczne przegrywanie i modyfikację plików. Minecraft by Zyczy, czyli alternatywny launcher dla gry Minecraft, to rozwiązanie powyższych problemów. Nie tylko pozwoli nam wybrać dowolną wersję gry, ale udostępni w łatwy sposób wiele modyfikacji. Jeśli chcemy zagrać w grę z wykorzystaniem więcej niż jednego moda na raz, najprościej będzie stworzyć własną paczkę z ulubionymi modyfikacjami.

W programie Zycza znalazło się także miejsce dla kilku usprawnień i poprawek, pozwalających zwiększyć wydajność i stabilność działania gry, sprawdzających poprawność naszego nicka przed próbą rozgrywki online na dowolnym serwerze, oraz dodający przycisk "Wyjdź z gry", który dostępny jest tylko w wersji premium.

Minecraft by Zyczu

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.