partner serwisu

Minecraft by Zyczu 1.7.4

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,00 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
17343
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowana aplikacja służąca jako zamiennik oryginalnego launchera dla gry Minecraft. Pozwala wybrać dowolną wersję gry oraz dodać do niej różnego rodzaju modyfikacje i skórki.

Gra symulacyjna Minecraft cieszy się od kilku lat niesłabnąca popularnością, a na całym świecie nabyło ją już ponad 106 milionów graczy. Skupiona wokół gry społeczność cały czas tworzy różnego rodzaju modyfikacje oraz paczki tekstur, które ulepszają grę. Korzystanie z nich nie należy do najwygodniejszych i w większości przypadków oznacza potrzebę własnoręcznego przegrywania i modyfikacji plików. Z pomocą przychodzi nam Minecraft by Zyczy, czyli alternatywny launcher dla gry Minecraft, który nie tylko pozwoli nam zagrać w dowolną wersję gry, ale także w umożliwi pobranie w wygodny sposób modyfikacji. Jeśli korzystamy z więcej niż jednego moda na raz, wygodniej będzie zrobić własną kompilację modów, co również umożliwia aplikacja autorstwa Zycza.

W programie znalazło się również miejsce na kilka różnego rodzaju usprawnień i poprawek, które pozwolą zwiększyć wydajność i stabilność działania gry, skontrolują poprawność naszego nicka przed próbą zalogowania się na dowolnym serwerze, oraz dodać brakujący w wersji bezpłatnej przycisk "Wyjdź z gry".

Minecraft by Zyczu

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.