partner serwisu

Minecraft by Zyczu 1.7.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,00 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
17790
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Minecraft by Zychu to zmodyfikowana wersja aplikacji do uruchamiania gry Minecraft, która zastępuje oryginalny launcher. Wersja autorstwa Zyczu oferuje funkcje niedostępne w podstawowym launcherze np. wygodną instalację modów i skórek.

Wprowadzanie modyfikacji do gry Minecraft wymaga ręcznego kopiowania plików, zmian w nich i innych czynności, przy czym nie mamy pewności, że po całej operacji wszystko zadziała, tak jakbyśmy tego oczekiwali. Rozwiązaniem powyższych problemów jest Minecraft by Zyczu, czyli alternatywny launcher przy pomocy którego uruchomimy grę, automatycznie wgramy interesujące nas modyfikacje oraz przygotujemy cały pakiet z ulubionymi, najczęściej używanymi modami. Przygotowanie takiego pakietu ułatwi wbudowany katalog modów, za pomocą którego pobierzemy to co nas interesuje. W katalogu znajdziemy krótką informację na temat każdego wpisu, przykładowy zrzut ekranu oraz wersję gry, z którą współpracuje. Co ciekawe, tworzona paczka modyfikacji może zostać przygotowana z myślą o konkretnej wersji gry Minecraft, od 1.2.5 do nawet 1.8.

Minecraft by Zyczu zawiera także kilka dodatkowych opcji. Pierwsza, to możliwość zmiany domyślnej ilości pamięci RAM dla środowiska JAVA. Druga, to dodanie przycisku "Wyjdź z Gry" obecnego tylko w wersji premium. Ostatnia, to weryfikacja nicku gracza pod kątem obecności znaków niedozwolonych, co uniemożliwia rozgrywki online na wielu serwerach.

Minecraft by Zyczu

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.