partner serwisu

Minecraft by Zyczu 3.3.3

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,00 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
124500
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Minecraft by Zychu to ulepszona wersja aplikacji służącej do uruchamiania gry Minecraft. Zastępuje on oryginalny launcher oferując przy tym zdecydowanie większe możliwości np. wygodną instalację modów i skórek.

Modyfikowanie gry Minecraft jest dość kłopotliwe - trzeba ręcznie kopiować pliki, nadpisywać, zamieniać itd, a i tak nie ma się pewności, że wszystko zadziała jak należy. Z pomocą przychodzi Minecraft by Zyczu, czyli rozbudowany launcher, za pomocą którego nie dość, że automatycznie wgramy nasze ulubione mody, to mamy także możliwość stworzenia własnego pakietu z ulubionymi modyfikacjami. Zrobimy to w bardzo wygodny sposób za pomocą wbudowanej przeglądarki dostępnych modyfikacji, gdzie wybieramy te nas interesujące, a program pobierze je i umieści w jednej paczce. Każdy z modów jest dokładnie opisany, z wyszczególnieniem wersji gry Minecraft z którymi współpracuje. Co ważne, aplikacja umożliwia stworzenie paczki modów dla dowolnej wersji gry od 1.2.5 do 1.8 włącznie.

Minecraft by Zyczu oferuje jeszcze trzy dodatkowe funkcję. Pierwsza z nich to poprawka błędu OutOfMemory, pozwalająca na zmianę domyślnej ilości pamięci dla środowiska uruchomieniowego JAVA, zmniejszając tym samym szansę braku pamięci nawet przy bardzo rozbudowanych światach. Druga funkcja to możliwość dodania przycisku "Wyjdź z Gry" nieobecnego w wersji non-premium. Ostatnia zmiana, ale całkiem ważna to możliwość weryfikacji nicku gracza (domyślnie aktywna). Dzięki nie, nie uruchomimy gry gdy w naszym nicku znajdą się znaki niedozwolone, co w przypadku gry online na wielu serwerach oznacza brak możliwości zabawy.

Minecraft by Zyczu

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.