partner serwisu

Minecraft 1.5.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
2,21 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
11193
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Minecraft to otwarty świat w całości zbudowany z bloków, który można modyfikować. Zadaniem gracza jest gromadzenie zasobów, a następnie wykorzystanie ich do tworzenia narzędzi i sprzętów, niezbędnych przy stawianiu budynków i innych elementów.

Przygodę w Minecraftcie zaczynamy od rozłupania kilka bloków drzew, by pozyskać drewno niezbędne do stworzenia narzędzi i ekwipunku, które zwiększą nasze możliwości wydobywcze, budowlane oraz bojowe. Świat w grze bogaty jest w różnego rodzaju surówce: żwir, wodę, drewno, skały, żelazo, węgiel, diamenty oraz inne. W Minecraftcie istnieje podział na dzień i noc, i gdy na niebie góruje księżyc, lepiej skryć się przed agresywnymi stworami w bezpiecznym schronieniu. Dlatego trzeba jak najszybciej wybudować sobie schron, który z czasem będziemy rozbudowywać. Do pozyskania rzadsze minerały niezbędne będzie zapuszczenie się w niekończące się korytarze naturalnych jaskiń lub samemu zacząć drążyć tunele.

Minecraft sprzedał się w kilkuset milionach egzemplarzy. Każdego dnia, miliony graczy na całym świecie przemierzają światy z bloków, poszukując rzadkich minerałów, budując niesamowite struktury, odwzorowując całe krainy czy miasta, lub zwiedzając mapy stworzone przez innych.

Aktywacja wersji 1.5.2

Aby zagrać w grę w wersji 1.5.2, po uruchomieniu launchera należy przeedytować aktywny profil gracza w polu Use version wybrać wersję 1.5.2, a następnie zapisać profil. Od teraz, każde uruchomienie gry pozwoli nam zagrać w tę wybraną wersję, niezależni od tego jaka aktualnie jest najnowsza.

Uwaga:

  • dostępne jest także Demo gry uruchamiane w przeglądarce, jego uruchomienie wymaga założenia bezpłatnego konta.
  • do rozgrywek wielosobowych niezbędne jest postawienie serwera, co można zrobić przy pomocy aplikacji Minecraft Server.
  • program wymaga zainstalowanego Java Runtime Environment, dostępnego w naszym serwisie z plikami.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.