partner serwisu

Microsoft Word 2016

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
3,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
37720
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Najnowsza, najbardziej zaawansowana wersja programu Microsoft Word. Oferuje on nowoczesne narzędzia do edycji, recenzowania oraz udostępniania profesjonalnie wyglądających dokumentów.

Microsoft cały czas aktywnie rozwija swoje produkty wchodzące w skład pakietu biurowego Microsoft Office. Najnowszy Microsoft Word to kolejne, daleko idące integracje z innymi aplikacjami z pakietu, ale także wiele innych funkcji ułatwiających pracę. Dzięki funkcji Inteligentnego wyszukiwania wynajdowanie informacji na temat dowolnej, wskazanej frazy jest możliwe bez potrzeby korzystania z zewnętrznej przeglądarki internetowej. Nowy Word to duży nacisk na kooperacyjne tworzenie dokumentów w chmurze, rozbudowane opcje komentarzy powiązanych wraz ze śledzeniem opinii zwrotnych, które same układają się w rozmowy.

Posiadacze systemu Windows 8 lub nowszego oraz odpowiednich urządzeń obsługujących dotyk, mogą obsługiwać program Word za pomocą dotyku. Oczywiście wszystko to co można wykonać dotykiem, możliwe jest do uzyskania za pomocą klawiatury, myszy oraz innych standardowych urządzeń wejściowych.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.