partner serwisu

Microsoft Word 2010

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
500 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
39818
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Znakomity program do tworzenia i edycji dokumentów w wielu popularnych formatach. Wchodzący w skład Microsoft Office 2010, ale dostępny także osobno, Microsoft Word 2010 to niezbędne narzędzie w każdym biurze, domu i nie tylko.

Microsoft Word 2010 oferuje wszystkie niezbędne funkcje do stworzenia za jego pomocą prostej broszury, pracy dyplomowej, dokumentacji projektowej i innych, nawet bardziej zaawansowanych publikacji. Wybór czcionki, jej kroju, wielkości i kolorystyki, dostosowywanie marginesów strony, spisy treści, przypisy, bibliografia i wiele innych funkcji, są dostępne z poziomu zmodyfikowanego interfejsu Wstążki, który oferuje duże możliwości konfiguracyjne. Dzięki temu dostosujemy program do swoich potrzeb, adekwatnie do profilu opracowywanego dokumentu.

Microsoft Word 2010 jest jedną z aplikacji wchodzących w skład Microsoft Office 2010 i jest dostępny we wszystkich edycjach tego popularnego pakietu biurowego, w tym wersji Microsoft Office 2010 Starter, która była swego czasu dołączana bezpłatnie przy zakupie niektórych komputerów przenośnych i innych komponentów komputerowych.

Uwaga: Program Microsoft Word 2010 nie jest już udostępniany przez producenta, dostępna jest tylko jego najnowsza wersja 2016.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.