partner serwisu

Microsoft Word 2007

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
500 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
25658
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Microsoft Word 2007 to kolejna wersja jednego z najbardziej rozpoznawanych na całym świecie programów do tworzenia dokumentów.

Word debiutował jako samodzielna aplikacja, by z czasem stać się integralnym elementem pakietu biurowego firmy Microsoft. Dzięki Microsoft Word tworzenie profesjonalnych dokumentów nie będzie już problemem. Program obsługuje kilka popularnych formatów dokumentów, w tym DOC, RTF, TXT, HTML i inne. Znajdziemy w nim wszystko co niezbędne podczas tworzenia dokumentów różnego rodzaju, od podstawowego formatowania, przez wybór czcionki, jej koloru i stylu, a także moduł sprawdzania pisowni i inne. Co istotne, Microsoft Word w pełni obsługuje wiele języków i nie ogranicza się to tylko do oferowania interfejsu programu w danym języku, a pełnego sprawdzania pisowni, wraz z dzieleniem wyrazów i innymi niuansami charakterystycznego dla danego języka.

Word to także zaawansowane funkcje edycji, które przydadzą się przy tworzeniu dokumentów ze spisami treści, przypisami i wieloma innymi elementami obecnymi w poważnych publikacjach. Zmiany wyglądu doczekał się także interfejs programu, którego stylistyka nawiązuje do rozwiązań zastosowanych w systemach Microsoft Vista oraz 7.

Uwaga: Program Microsoft Word 2007 nie jest już udostępniany przez producenta, dostępna jest tylko jego najnowsza wersja 2016.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.