partner serwisu
2013.07.26, 00:29
Fajnie wygląda ale skuteczność marna
(wersja: 4.3.216.0)
Ja dużo darmowych antywirusów testowałem i osobiście polecam avg darmowy miałem avasta to sterowniki z orginalnej strony producenta traktowal jak wirusy zwykłe co innego rozumiem jesli sterownik byłby niezgodny z naszym urządzeniem to co innego.
gdy by microsoft zrobił wykrywanie w chmurze i poprawił częstość aktualizacji to by to był super antywirus
2011.07.11, 17:33
Bitdefender Client Security Busines -polska wersja
(wersja: 2.1.1116.0)
Coz, Microsoft nie ma doswiadczenia na terenie prawdziwych zagrozen, dlatego nie oferuje tego typu wlasnych rozwiazan odpłatnie i chyba dobrze.

Ja wole rozwiazania, ktore daja gwaracje ze producent ma swiatowe doswiadczenie w tym temacie

Ja uzywam Bitdefender Client Security w wersji polskiej i nie narzekam. Kiedys używałem Gdate i F-secure, ale ze oni posilkuja sie Bitdefenderem uznalem , ze lepiej korzystac z nowszych silnikow, niz starszych licencjonowanych.

A jako gratis dostalem rozwiazanie do backupu firmy Acronis, wiec korzysci ma wiele.

Darmowe, zawsze beda w tyle i to znaczaco, no bo jak utrzymac sie z bezplatnego...kto tak naprawde kupuje platna wersje jak ma bezplatny AVAST ? Wiec i chyba jakos szwankuje, ale to moja tylko opinia
2011.07.11, 12:21
Bardzo udany program
(wersja: 2.1.1116.0)
Używam od roku i jestem bardzo zadowolony.
Dzięki pełnej integracji z systemem i zaporą Windows praktycznie nie jest to dodatkowe oprogramowanie a dodatkowa funkcjonalność systemu. Przez to nie zużywa dużo zasobów jak konkurenci.

Niestety ma też swoje wady - jest czasem mniej skuteczny niż np. popularny AVAST ale zdarza się na odwrót - AVAST nie wykrywa wirusa, a Microsoft już tak - zatem to kwestia konkretnego przypadku.

W każdym razie nie zdarzyło mi się żeby Microsoft uznał za wirusa i usunał plik który wirusem nie jest - po prostu nie jest nadgorliwy i nie trzeba się go uczyć - tak powinien działać ten program.

No i ostatni minus - pomimo ładnej ikony na pulpicie i w menu ikonka w zasobniku systemowym jest okropna i najlepiej ją ukryć - ale to kwestia gustu - program jako program jest całkiem udany i na prawdę darmowy.
Edytowane przez autora (2011.07.11, 12:27)