partner serwisu

Microsoft Security Essentials 4.7.205.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Język:
polski
Rozmiar:
11,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
96574
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program Microsoft Security Essentials zabezpiecza w czasie rzeczywistym komputer przed wirusami, programami szpiegującymi i innym złośliwym oprogramowaniem.

Bezpłatne rozwiązanie od twórcy systemów Windows, firmy Microsoft. Program nie przytłacza użytkownika ogromem opcji, udostępniając te najważniejsze. Aktywną ochronę antywirusową wspiera zaplanowane w harmonogramie zadań skanowanie, którego parametry można dowolnie modyfikować. Użytkownik może zdefiniować cztery akcje, jakie ma wykonać program w przypadku znalezienia zagrożenie odpowiednio o poziomie poważnym, wysokim, średnim i niskim.

Microsoft Security Essentials

Aplikacja oferuje również możliwość wykluczenia ze skanowania wybranych plików i folderów, konkretnych typów plików czy też uruchamianych aplikacji. To ostatnie może być szczególnie przydatne, gdyż program ma tendencje do ciągłego skanowania samego siebie i przez to zbędnego obciążenia procesora. Niestety wykluczenia należy dokonać ręcznie, gdyż producent nie pomyślał by działo się to automatycznie po instalacji.

Ograniczenia: w przypadku wykorzystania komercyjnego instalacja na maksymalnie 10 stanowiskach w firmie

2013.07.26, 00:29
Fajnie wygląda ale skuteczność marna
(wersja: 4.3.216.0)
Ja dużo darmowych antywirusów testowałem i osobiście polecam avg darmowy miałem avasta to sterowniki z orginalnej strony producenta traktowal jak wirusy zwykłe co innego rozumiem jesli sterownik byłby niezgodny z naszym urządzeniem to co innego.
gdy by microsoft zrobił wykrywanie w chmurze i poprawił częstość aktualizacji to by to był super antywirus
2011.07.11, 17:33
Bitdefender Client Security Busines -polska wersja
(wersja: 2.1.1116.0)
Coz, Microsoft nie ma doswiadczenia na terenie prawdziwych zagrozen, dlatego nie oferuje tego typu wlasnych rozwiazan odpłatnie i chyba dobrze.

Ja wole rozwiazania, ktore daja gwaracje ze producent ma swiatowe doswiadczenie w tym temacie

Ja uzywam Bitdefender Client Security w wersji polskiej i nie narzekam. Kiedys używałem Gdate i F-secure, ale ze oni posilkuja sie Bitdefenderem uznalem , ze lepiej korzystac z nowszych silnikow, niz starszych licencjonowanych.

A jako gratis dostalem rozwiazanie do backupu firmy Acronis, wiec korzysci ma wiele.

Darmowe, zawsze beda w tyle i to znaczaco, no bo jak utrzymac sie z bezplatnego...kto tak naprawde kupuje platna wersje jak ma bezplatny AVAST ? Wiec i chyba jakos szwankuje, ale to moja tylko opinia
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.