partner serwisu

Microsoft Safety Scanner 1.145.89.0 2014.05.15

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Windows 8 (x32)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
97,1 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
10311
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Skaner antywirusowy na żądanie, który pomoże pozbyć się wirusów, trojanów, programów szpiegowskich oraz złośliwego oprogramowania. Nie wymaga instalacji i jest zgodny z istniejącymi proaktywnymi rozwiązaniami antywirusowymi.

Program pozwala przeskanować system na kilka sposobów, różniących się od siebie obszarem poszukiwań niechcianego oprogramowania i czasem potrzebnym na jego wykonanie. Szybkie skanowanie w poszukiwaniu wirusów przeszukuje miejsca krytyczne dla systemu operacyjnego. Skanowanie pełne skanuje dokładnie całą przestrzeń dyskową widoczną dla systemu, przez co może być bardzo czasochłonne. Dostępne jest jeszcze skanowanie niestandardowe, które składa się ze skanowania szbkiego oraz przeszukiwania folderów zdefiniowanych przez użytkownika. Należy zauważyć, że program nie jest zastępstwem dla normalnego oprogramowania antywirusowego, a raczej dodatkową linią obrony czy też środkiem zaradczym w przypadku zainfekowaniem wirusem bez proaktywnej ochrony.

Uwaga: ze względu na ciągłe pojawianie się nowych zagrożeń, program posiada wbudowane zabezpieczenie które uniemożliwia jego uruchomienie po 10 dniach od pobrania; ma to na celu wymuszenie posiadania w miarę aktualnej wersji z najnowszymi definicjami antywirusowymi.

Microsoft Safety Scanner

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.