partner serwisu

Microsoft PowerPoint 2016

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
3,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
18109
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia prezentacji w formie slajdów. Oferuje bogate możliwości tworzenia pojedynczych slajdów, definiowania efektów przejść, a także dużą liczbę formatów, w jakich można zapisać gotowe dokumenty.

Prezentacja PowerPoint składa się ze stron, zwanych tutaj slajdami, analogicznie do slajdów znanych ze starych projektorów. Slajd może zawierać tekst, grafikę, dźwięki, wideo oraz innego rodzaju obiekty, które można dowolnie rozmieścić na obszarze tworzonej strony. Gotowa prezentacja może zostać wydrukowana, wyświetlana za pomocą komputera, a także nawigowana zgodnie z zamysłem prezentującego. W przypadku prezentacji przed większą grupą odbiorców, źródłem obrazu jest projektor wideo, lub webcast, jeśli mamy do czynienia z prezentacją przez internet.

W PowerPointcie ważną rolę odgrywają efekty ruchu, które wprowadzają element dynamizmu do prezentacji. Dotyczy to zarówno pojawiania się, zaznaczania oraz wychodzenia z planu poszczególnych elementów slajdu, jak i efekt tranzycji pomiędzy nimi. Podobnie jest z dźwiękiem, który może być podpięty pod konkretne akcje, lub odgrywany cały czas w tle. Program umożliwia także przeprowadzenie prezentacji i jej jednoczesne nagrywanie, wraz z komentarzem na narratora oraz widocznym kursorem. Tak nagraną prezentację lub po prostu każdą, można odtworzyć w formie nieinteraktywnego filmu. Dostępne są także opcje umożliwiające odtwarzanie slajdów w innej niż oryginalnie zaplanowanej kolejności, czy też pokazywanie tych samych slajdów kilka razy w czasie jednej prezentacji.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.