partner serwisu

Microsoft PowerPoint 2013

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
769 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
678957
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Chyba najbardziej znany na świecie program do tworzenia prezentacji multimedialnych, łączący w sobie bardzo dużą funkcjonalność z prostotą obsługi. 

Aplikacja umożliwia przygotowanie atrakcyjnych i efektownych prezentacji multimedialnych. Największym ograniczeniem jest przede wszystkim nasza własna wyobraźnia (choć niektórym zapewne może brakować pewnych specyficznych funkcji). Po uruchomieniu programu możemy wybrać jeden z dostępnych szablonów prezentacji, lecz nie jest to konieczne. Bogata biblioteka szablonów dostępna w programie może być łatwo uzupełniona nowymi pobranymi z witryny Office Online, choć nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć własny szablon lub przygotowywać każdy slajd niejako „od zera”, odrzucając jakiekolwiek schematy i szablony. Slajdy mogą zawierać niemal dowolną mutlimedialną treść - program obsługuje nie tylko statyczną grafikę, ale pozwala na umieszczanie animacji, dźwięków, filmów wideo itp. Przy każdym z tych typów mediów mamy do dyspozycji dosyć duże możliwości konfiguracyjne, dotyczące choćby tego, w którym momencie mają być one odtwarzane. Do naszego projektu można też dodawać wiele innych elementów, takich jak np. wykresy, tworzone za pomocą microsoftowego arkusza kalkulacyjnego, Excela.

Oprócz pracy z multimediami, PowerPoint oddaje w ręce użytkownika wiele narządzi, znanych z innego produktu Microsoftu, a dokładniej z edytora tekstu, - Worda. Możemy dowolnie zmieniać krój pisma oraz jego wielkość, a także stosować liczne efekty, takie jak np, podkreślenia czy przekreślenia. Ponadto można zmieniać kolor pisma, formatować je na różne sposoby, także z użyciem punktorów czy podziału na kolumny.

PowerPoint 2013

Tworzone przez nas prezentacje mogą mieć bardzo różnorodną formę, począwszy od prostego nakładania się na siebie kolejnych slajdów, które są zmieniane przez użytkownika, poprzez automatyczny pokaz, w którym wszelkie zmiany obliczone są co do sekundy, a skończywszy na prezentacji interaktywnej, której treścią mogą być np. państwa Unii Europejskiej lub też gatunki kwiatów doniczkowych, a z którą można dowolnie się zapoznawać, swobodnie po niej nawigując. Gotową prezentację można zapisać w pliku automatycznie uruchamiającym zaprojektowany pokaz.

Mimo tak wielu możliwości, obsługa programu jest bardzo prosta i nie powinna sprawić kłopotów nikomu. Nawet początkujący użytkownik z łatwością przygotuje interesującą prezentację.

Uwaga: PowerPoint w wersji testowej udostępniany jest wyłącznie jako składnik pakietu Office 2013. Aby go wypróbować, należy najpierw założyć konto na stronie producenta - dopiero po tym można pobrać cały pakiet.

Okres testowy: 60 dni

2016.03.25, 16:12
Najnowsza wersja Microsoft PowerPoint I pobierzmicrosoftoffice.pl
(wersja: 2013)
Najnowsza wersja pakietu office który zawiera Word, Excel, PowerPoint działa na wszystkich systemach operacyjnych.

- > pobierzmicrosoftoffice.pl
2015.08.24, 21:04
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2015.08.25, 17:16): Spam
2015.08.24, 20:29
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2015.08.25, 17:16): Spam
2015.09.27, 10:04
Najnowsza wersja Microsoft PowerPoint po polsku z poprawionymi błędami
http://nu7.pl/r/bgvMicrosoftPowerPoint2015pl
--------------------------------------------------------------------
http://nu7.pl/r/bgvMicrosoftPowerPoint2015pl
--------------------------------------------------------------------
http://nu7.pl/r/bgvMicrosoftPowerPoint2015pl
Edytowane przez autora (2015.09.27, 10:04)