partner serwisu

Microsoft Photosynth (Mobile) 1.7.0.0

Pobierz
System:
Windows Mobile 2003 for Smartphone
Język:
angielski
Rozmiar:
0 bytes
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
136
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na tworzenie interaktywnych panoram z serii zdjęć wykonanych smartfonem. Panorama następnie możne być przesłana na serwery Photosynth i udostępniana.

Microsoft Photosynth Mobile to wersja aplikacji Microsoft Photosynth przeznaczona na smartfony z systemem Windows Phone lub iOS. Pozwala na wykonywanie interaktywnych panoram ze zdjęć wykonanych bezpośrednio smartfonem. Przykładowa panorama może wyglądać tak:

Aplikacja pozwala na wykonanie szeregu zdjęć miejsca w którym znajduje się fotografująca osoba i automatycznie wykonuje ze zdjęć interaktywną panoramę, którą można przeglądać i przybliżać. Prezentacja taka może następnie zostać przesłana na serwery Photosynth w celu udostępnienia jej znajomym np. przez serwisy społecznościowe Facebook i Twitter. Możliwe jest również dołączenie jej do Map Bing.

Aplikacja do działania nie wymaga smartfona z żyroskopem. Specjalnie algorytmy dopasowują zdjęcia dlatego ważne jest, aby serie zdjęć wykonywać w odpowiednim tempie tak, aby zdjęcia na siebie „nachodziły”. Żyroskop może być jednak użyty, aby dopasowanie było dokładniejsze.

Aplikacja oczywiście po wykonaniu prezentacji pozwala również na zapisanie jej na smartfonie i dowolne przeglądanie.

Uwaga: proces syntezy zdjęć do panoramy jest skomplikowany obliczeniowo i może zająć dłuższą chwilę oraz wpływać na żywotność baterii. Możliwe jest jedynie wykonanie zdjęć i ich późniejsza synteza, gdy telefon będzie podłączony do źródła zasilania.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.