partner serwisu

Microsoft OneNote 2013 15.0.4753.1000

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
1,01 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
6463
Średnia ocena:
Twoja ocena:

OneNote to znakomity program dla wszystkich, którzy aktywnie korzystają z komputera do robienia notatek i gromadzenia informacji z różnych źródeł - pozwala na łatwe przygotowywanie różnego rodzaju notatek, zapisków i list.

OneNote ułatwia gromadzenie danych w jednym miejscu, jest także znakomitym rozwiązaniem do prowadzenia dziennika, odręcznych notatek, tworzenia roboczych wersji publikacji. Aplikacja będzie przydatna zwłaszcza dla posiadaczy tabletów graficznych, pozwalającym na naturalne i płynne tworzenie odręcznych zapisków, które mogą być potem, w razie potrzeby, przetworzene do postaci cyfrowej. Pozwala na gromadzenie w jednym dokumencie zarówno tekstu, jak i grafiki, dźwięku, wideo, animacji itp. Dostępne narzędzia są różnorodne, dzięki czemu każdy, kto przygotowuje notatki, będzie mógł je stworzyć dokładnie tak, jak sobie to zaplanował.

Wbudowany moduł wyszukiwania pozwala łatwo odnaleźć dowolną notatkę, a automatyczne zapisywanie dowolnej zmiany oraz umieszczanie wszystkich plików programu w profilu danego użytkownika ułatwia wykonywanie kopii zapasowej danych. Dzięki obecności OneNote'a na platformach mobilnych, a także ich integracji z dyskiem sieciowym Microsoftu - OneDrive, użytkownik może mieć dostęp do swoich notatek praktycznie z każdego miejsca.

Microsoft OneNote 2013

Uwaga: bezpłatna wersja aplikacji pozwala tworzyć nowe notatki wyłącznie na dysku sieciowym danego użytkownika - nie ma możliwości zapisywania ich bezpośrednio na dysku twardego naszego komputera; z tego powodu do korzystania z możliwości programu niezbędne jest posiadanie aktywnego konta Microsoftu

Uwaga: instalator sieciowy - do zainstalowania aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.