partner serwisu

Microsoft Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2010

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
0 bytes
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
39094
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży.

Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych.

Okres testowy: 60 dni od momentu instalacji.

Uwaga: po wyświetleniu strony programu na witrynie firmy Microsoft należy kliknąć "WYPRÓBUJ TERAZ" i postępować zgodnie z kolejnymi instrukcjami; by pobrać program należy posiadać konto Live ID (można je założyć przed przystąpieniem do pobierania).


Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2016.01.06, 00:41
Kupiłam nowego laptopa z zainstalowanym systemem. Nie powinnam mieć od razu też office? Zdziwiło mnie również brak płyty lub naklejki z systemem (laptop był ostatni więc wzięłam z wystawy ) czy jest możliwość, że mi to ukradli? Płaci się nie tylko za laptop ale też za system to dla czego nie mam office?