partner serwisu

Microsoft Money Plus Deluxe 17.0.120.3817

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
34,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
246
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rozbudowane narzędzie, służące do kontrolowania domowych finansów i prowadzenia ewidencji poszczególnych wydatków, co pozwoli na odnajdywanie w budżecie ewentualnych „dziur”, którymi wypływają największe ilości pieniędzy.

Za pomocą programu możemy zarządzać wieloma naszymi rachunkami, także tymi, na których znajdują się środki w obcych walutach. Do każdego z nich możemy dodawać kolejne, wykonane przez nas transakcje (zarówno te, w których wydaliśmy, jak i zarobiliśmy pieniądze), które mogą być opatrzone komentarzem, a także przyporządkowane do jednej z wielu kategorii (można dodawać także własne kategorie), płatnika, a także do wykonującego je członka rodziny. Dla większej przejrzystości można „wrzucić” poszczególne operacje do wspólnego zbioru (np. zakupy wykonane w centrum handlowym mogą być przypisane do poszczególnych sklepów, jednak na liście transakcji będą widniały jako „zakupy w centrum handlowym”). Istnieje też możliwość dodawania stałych zleceń, dzięki czemu nie będzie konieczne dopisywanie co chwilę np. regularnie płaconych przez nas rachunków za prąd czy za internet.

Microsoft Money

Oprócz szczegółowej ewidencji wydatków aplikacja umożliwia też przeglądanie raportów, dotyczących naszych finansów. Można dokonać całościowego przeglądu, obrazowanego za pomocą wykresu, a także przeglądu według rozmaitych wytycznych, m.in. według kategorii wydatków czy też płatników. Przydatną możliwością jest funkcja zabezpieczenia hasłem dostępu do informacji o naszym budżecie.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.