partner serwisu

Microsoft Excel 2016

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
3,00 GB
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
3147
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych arkuszy kalkulacyjnych, który zapoczątkował wielką popularność tego typu programów i spopularyzował je, zarówno w zastosowaniach akademickich, jak i biznesowych.

Arkusz kalkulacyjny, czyli program pozwalający na wprowadzanie różnego rodzaju danych w postaci tabel dwuwymiarowych, oraz ich analizowanie i przetwarzanie, za pomocą różnego rodzaju formuł matematycznych, statystycznych, finansowych i innych, a nawet własnych użytkownika stworzonych za pomocą języków skryptowych lub bardziej rozbudowanych języków programowania, to jedno z niezastąpionych narzędzi, zarówno w przypadku użytkowników domowych, studentów, analityków czy bankowców. Sercem arkusza kalkulacyjnego są funkcje, które pozwalają na automatyczne przetwarzanie wprowadzonych wcześniej danych, czy też prezentację ich w formie graficznej na różnego rodzaju wykresach - kolumnowych, słupkowych, kołowych, liniowych i innych, które pozwalają na łatwiejszą interpretację danych.

Microsoft Excel od lat zdobywał uznanie użytkowników, wprowadzając coraz to nowsze narzędzia do analizy i prezentacji danych. Dzięki takim dodatkom jak Pakiet analizy, Fragmentator czy Konstruktor formuł, użytkownik może zaoszczędzić czas wykonując niezbędne działania szybciej. Odświeżony interfejs oraz ulubione skróty klawiaturowe, również pozwolą na szybsze obcowanie z programem. Dzięki systemowi zestawienia raportów z użyciem tabel przestawnych, wraz z narzędziami Power Pivot, Power Query oraz Power View, arkusz kalkulacyjny Excel jest często wykorzystywany przy wykonywaniu analiz biznesowych.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.