partner serwisu

Microsoft Excel 2013

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
769 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
118088
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niezwykle popularny na całym świecie arkusz kalkulacyjny, będący składnikiem pakietu biurowego Microsoft Office 2013. Niezbędne narzędzie dla osób zajmujących się różnorodnymi obliczeniami, księgowością, finansami, bankowością oraz wieloma innymi dziedzinami.

Program wyposażony jest w rozmaite funkcje obliczeniowe, które powinny zaspokoić wymagania zarówno amatora prostych tabelek, zestawień i wykresów, jak też eksperta w dziedzinie statystyki, analizy matematycznej, demografii, ekonomii czy ekonometrii. Przyda się on niemal wszędzie - w domu, szkole, małej firmie czy też w wielkiej instytucji.

Za pomocą aplikacji można przygotowywać zarówno proste, jak również bardzo rozbudowane wykresy, diagramy czy obliczenia. W przypadku, gdy dane, które składają się na naszą prace, są dynamiczne i zmieniają się nieustannie, nie ma problemu z ich aktualizacją - Excel pozwala wykonać to bezproblemowo. Liczne funkcje, oferowane przez program, sprawiają, że w zasadzie każdy będzie w stanie wykonać potrzebne mu wyliczenia. Mimo tak dużych możliwości, obsługa programu, w podstawowym zakresie, nie powinna nikomu sprawić większych trudności - wystarczy nawet krótkie zapoznanie się z nim, by móc potem efektywnie z niego korzystać.

Microsoft Excel 2013

Uwaga: Excel w wersji testowej udostępniany jest wyłącznie jako składnik pakietu Office 2013. Aby go wypróbować, należy najpierw założyć konto na stronie producenta - dopiero po tym można pobrać cały pakiet.

Okres testowy: 60 dni

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.