partner serwisu

Medieval CUE Splitter 1.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
1,20 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
5629
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze program do podziału jednego dużego pliku audio na pojedyncze utwory na podstawie informacji zawartych w arkuszu CUE. Co ważne, cały proces jest przeprowadzany bez utraty jakości dźwięku.

Coraz częściej użytkownicy zgrywają płyty AudioCD na dysk w postaci jednego dużego pliku audio wraz z towarzyszącym mu arkuszem CUE. Takie rozwiązanie prócz zmniejszenia ilości plików ma także inne zalety. Plik CUE to zwykły plik tekstowy w odpowiednim formacie, który zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat płyty AudioCD: czasy trwania utworów i poprzedzających je przerw, nazwy utworów, albumy i wykonawcy, oraz inne. Czasami jednak zachodzi potrzeba podziału lub wydzielenia z dużego pliku audio pojedynczych utworów, najlepiej bez niepotrzebnej dekompresji i rekompresji pliku.

Z pomocą przychodzi wtedy Medieval CUE Splitter, który pozwala na wczytanie arkusza CUE wraz z przypisanym do niego plikiem audio, a następnie na szereg operacji na samym arkuszu CUE, jego wygodną edycję, jak i podział dużego pliku dźwiękowego na pojedyncze utwory. Proces podziału jest w pełni konfigurowalny. Możemy zdecydować czy chcemy do utworów dołączyć poprzedzające je przerwy, w jaki sposób program ma wygenerować nazwy tworzonych plików na podstawie dostępnych informacji, jak mają być potagowane pliki wynikowe, czy ma być utworzona lista odtwarzania w formacie M3U / M3U8 / CUE. Program obsługuje wszystkie popularne formaty plików audio: nieskompresowany pcm WAVE, MP3, FLAC, APE, OGG, WMA, MPC, WV i TTA, oraz tagów: ID3v1, ID3v2, Lyrics, komentarze Vorbis i APE. Aplikacja obsługuje pliki CUE zapisane z użyciem kodowania ANSI, Unicode bądź UTF8, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku opisu albumów nieangielskojęzycznych.

Uwaga: polecamy zapoznać się z wyszukiwarką arkuszy CUE, które można pobrać z internetu.

Medieval CUE Splitter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.