partner serwisu

McAfee Labs Stinger 12.1.0.3424

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Windows 8 (x32)
Windows 10 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
17,7 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
34585
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatny skaner antywirusowy, przeznaczony do wykrywania i usuwania określonych wirusów. Program nie jest zamiennikiem dla normalnego pakietu antywirusowego, a raczej narzędziem wspomagającym w czasie czyszczenia zainfekowanego komputera.

W poszukiwaniu wirusów program może skanować aktywne procesy, rejestr systemowy, sektory startowe dysków twardych jak i wybrane foldery/partycje. Ustawienia wykrywania można dowolnie modyfikować, dostępne są następujące możliwości: super skanowanie, skanowanie samorozpakowujących się archiwów, sprawdzanie zawrtości MIME, skanowanie spakowanych archiwów, skanowanie podkatalogów, raportowanie aplikacji i skanowanie wszystkich plików. Oprócz skanowania opartego na bazie wirusów, program używa sieci heurystycznej o definiowalnym poziomie czułości - zaleca się ostrożnośc przy wyższych poziomach czułości, gdyż znalezione wtedy pliki nie zawsze są na 100% szkodnikami. Dla zaawansowanych użytkowników dostępna jest pełna obsługa aplikacji z linii komend.

Uwaga: ze względu na ciągłe pojawianie się nowych zagrożeń, zaleca się używanie program w wersji nie starszej niż tydzień od jej opublikowania.

McAfee Labs Stinger

pobierzor
2014.09.06, 13:44
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.