partner serwisu

Master PDF Editor 4.2.30

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
27,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
28207
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program służący do przeglądania, tworzenia i edycji plików w formacie .PDF oraz .XPS. Za jego pomocą użytkownik może z łatwością utworzyć własny dokument, wzbogacony o rozmaite elementy graficzne.

Tworzenie nowego dokumentu .PDF lub .XPS za pomocą aplikacji przypomina nieco pracę z edytorem tekstu – na poszczególnych stronach możemy dodawać m.in. tekst (o różnym rozmiarze, stylu, kroju i kolorze), grafiki (w formatach .BMP, .JPEG, .JPG, .PNG, .TIF), linki, komentarze, zakładki (umożliwiające np. stworzenie spisu treści, pozwalającego na sprawne nawigowanie po pliku), cyfrowe podpisy oraz przyciski (służące np. do usprawniania nawigacji po wielostronicowym PDF-ie). Ich wstawianie i edycja są bardzo proste, co sprawia, że znaczna większość użytkowników nie powinna mieć z tym żadnych problemów, podobnie jak z edycją gotowych dokumentów – przesunięcie obrazka, usunięcie zbędnych fragmentów tekstu czy zmiana kolejności stron nie stwarzają żadnych trudności. Nieskomplikowane jest także wyodrębnianie z rozbudowanego pliku interesujących nas stron – wystarczy zaznaczyć te, na których nam zależy, po czym można skorzystać z funkcji zapisania ich w postaci odrębnego pliku. Warto wspomnieć też o możliwości zapisania plików w postaci zaszyfrowanej (za pomocą szyfrowania 128-bitowego).

Master PDF Editor

Uwaga: aplikacja posiada polskie tłumaczenie, jednak jest ono niepełne

Uwaga: wybór odpowiedniej wersji programu dla systemu Linux - linki 2. i 3. pozwalają na pobranie plików TAR.GZ, zaś linki 4. i 5. na pobranie plików .DEB

Wersja testowa: do tworzonych dokumentów dodawany jest znak wodny

Orzeł w Koronie
2015.12.31, 11:55
Nie pobierać a jak tk czytać bardzo dokładnie!
(wersja: 3.5.81)
Komputer Świat dodaje wirusa istartpage.... Który zdrowo namiesza wam w komputerze ausunięcie go to już prawdziwe piekło.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.