partner serwisu

Mapy Google 8.3.1

Pobierz
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
21,2 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1185
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Mapy Google to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z Androidem i iOS, służąca do nawigacji samochodowej, rowerowej i pieszej oraz ułatwiająca poruszanie się transportem publicznym. 

Mapy Google to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne, dzięki której użytkownik może zaplanować trasy, odnaleźć interesujące go miejsca, dowiedzieć się jak do nich trafić oraz dotrzeć do celu samochodem, rowerem, pieszo, a także transportem publicznym.

Mapy Google - Android  Mapy Google - Android

Dzięki aplikacji użytkownik ma dostęp do dokładnych map obejmujących miasta Polski i świata. Aplikacja oferuje między innymi takie funkcje jak: nawigacja głosowa dla kierowców, rowerzystów i pieszych, informacje o ruchu drogowym i wypadkach, dynamiczne zmiany trasy, wskazówki dojazdu transportem publicznym, widok Street View, zdjęcia wnętrz takich obiektów jak muzea czy restauracje oraz wiele innych. Użytkownik ma też dostęp do szczegółowych informacji o ogromnej ilości miejsc użyteczności publicznej. Bezpośrednio z poziomu Map Google użytkownik może przejść do aplikacji Google Earth.

Mapy Google dostępne są jest na dwie najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android (ver.8.3.1)
  • iOS (ver. 3.2.1)
Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.