partner serwisu

MapMyRun 3.2.4

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
16,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
298
Średnia ocena:
Twoja ocena:

MapMyRun to aplikacja dostępna na trzy najpopularniejsze platformy mobilne, umożliwiająca śledzenie i zapisywanie tras treningu, analizowanie wyników i dzielenie się nimi ze znajomymi. 

MapMyRun to dość rozbudowana aplikacja mobilna wspomagana przez serwis internetowy o tej samej nazwie, dzięki której użytkownik może śledzić trasy treningu, zapisywać i analizować wyniki, a także dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Aplikacja wykorzystuje GPS, dzięki czemu możliwe jest ustalanie aktualnej pozycji, a także śledzenie trasy treningu na żywo na mapie. Użytkownik może wybrać trasy i rodzaj aktywności, na przykład: bieg, bieg interwałowy, sprint, bieg przełajowy, różne rodzaje treningu rowerowego i wiele innych. Z tą aplikacją użytkownik zmierzy między innymi takie parametry jak: czas treningu, dystans, bieżącą, średnią i maksymalną prędkość, tempo, ilość spalonych kalorii, wysokość n.p.m., ( na Windows Phone tej opcji nie ma). Dodatkowo aplikacja ma funkcje powiadamiania głosowego oraz odtwarzania muzyki w czasie treningu.

MapMyRun - Android  MapMyRun - Windows Phone

MapMyRun dostępna jest na trzy najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android (ver. 3.2.4)
  • Windows Phone (ver. 2.0.0.0)
  • iOS (ver. 5.5.1)
Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.