partner serwisu

MapFactor Navigator 1.3.43

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
16,1 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
13890
Średnia ocena:
Twoja ocena:

MapFactor Nawigator Free to aplikacja na urządzenia mobilne służąca do nawigacji GPS samochodowej i pieszej wykorzystującej mapy społeczności internetowej OpenStreetMap.

Aplikacja MapFactor Navigator Free to aplikacja, dzięki której użytkownik może wykorzystać swój smartfon lub tablet z Androidem do nawigacji GPS, umożliwia zaplanowanie tras, pomoże też dotrzeć do celu zarówno podróżującym samochodem, jak i miłośnikom pieszych wędrówek.

Aplikacja może być wykorzystywana w trybie offline, bez połączenia z internetem, dzięki możliwości zapisania map na karcie SD lub w pamięci urządzenia. Użytkownik ma do dyspozycji w pełni darmowe mapy OpenStreetMap albo płatne mapy od firmy TomTom, dokupowane osobno.

MapFaktor Navigator  MapFaktor Navigator

MapFaktor Navigator  MapFaktor Navigator

Navigator oferuje takie funkcje jak: nawigację krok po kroku, komunikaty głosowe, wyszukiwanie adresów – również za pomocą wyszukiwarki Google, prezentuje oznaczenia punktów POI, widok trasy 2D i 3D, tryb nocny, obracanie mapy w kierunku jazdy lub na północ, trzy tryby wyznaczania trasy (najszybciej, najkrócej, najtaniej), przegląd trasy, licznik kilometrów, ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości, ostrzeżenia o fotoradarach oraz różne profile pojazdów. Dodatkowo aplikacja umożliwia użytkownikowi zapisanie ulubionych tras oraz miejsc. 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.