partner serwisu

Map My Tracks sports GPS 2.0

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
5,00 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
82
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Map My Tracks sports GPS to aplikacja sportowa dostępna na urządzenia mobilne z Androidem, umożliwiająca planowanie, śledzenie treningów oraz analizowanie i zapisywanie wyników.

Map My Tracks sports GPS to mobilna aplikacja sportowa wspierana przez serwis internetowy mapmytracks.com, dzięki której użytkownik może zaplanować swój trening, a także śledzić jego przebieg, analizować i zapisywać wyniki oraz dzielić się nimi na portalach społecznościowych takich jak Twitter czy Facebook.

Aplikacja wykorzystuje GPS, dzięki czemu możliwe jest ustalenie bieżącej lokalizacji i śledzenie tras treningu na mapie. Aplikacja używa map My Tracks OutFront Sports Tracker. Użytkownik może wybrać rodzaj aktywności np. bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, kolarstwo górskie, pływanie, żeglarstwo, jazda konna, jazda na motorze, Nordic walking, narciarstwo, snowboard i wiele innych. Aplikacja mierzy następujące parametry:

  • średnia i maksymalna prędkość
  • dystans
  • czas trwania treningu
  • średnie i maksymalne tempo
  • liczba spalonych kalorii
  • tętno ( po podłączeniu pulsometru)
  • wysokość

Aplikacja umożliwia również: śledzenie postępów znajomych w czasie treningu lub w przypadku ich uczestnictwa w treningu, dodawanie komentarzy, synchronizacja wyników z serwisem internetowym mapmytracks.com oraz możliwość podłączenia urządzeń pomiarowych.

Map My Tracks sport GPS

MapMyTracks ma też wiele dodatkowych funkcji jak np. śledzenie tras na żywo w internecie czy szczegółowe wykresy, które są dostępne w wersji Pro.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.