partner serwisu

MakeUp Instrument 7.1 Build 714

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
3,19 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
4870
Średnia ocena:
Twoja ocena:

MakeUp Instrument to prosty program do retuszu niedoskonałości twarzy takich jak zmarszczki, trądzik czy tatuaże. Dzięki niemu bez trudu pozbędziemy się niechcianych elementów, poprawimy makijaż czy zagęścimy włosy.

MakeUp Instrument można nazwać "cyfrową kosmetyczką". Dzięki aplikacji można wyglądać na zdjęciach tak, jak się chce, nie zaś tak, jak nas przyłapano - w nieładzie. Aplikacja pozwala nałożyć makijaż na każda twarz, uchwyconą na cyfrowej fotografii, usunąć zmarszczki, usunąć wady skóry (miejscowe oraz pryszcze), zmienić kolor tęczówki, usunąć efekt czerwonych oczu, sprawić by włosy wyglądały lepiej, zmienić jasność i kontrast obrazu, stworzyć baśniowy portret, odchudzić twarz, usunąć tatuaż, datę, znaki wodne, spękania, plamy czy inne niechciane obiekt,y występujące na cyfrowych zdjęciach. Wśród dostępnych cyfrowych narzędzi kosmetycznych znajdziemy m.in. szminkę, kredkę do oczu, róż czy szczoteczkę do zębów.

Pomoc w postaci filmów wideo, zawarta w programie, przedstawi krok po kroku, jak wykonać typowe czynności związane z "cyfrowym makijażem". Program wspiera ponad 30 formatów obrazków, włączając w to popularne formaty .PNG, .JPEG, .BMP, .TIFF, .PCX, .TGA, .EXR, .ICO czy .PSD.

Wersja testowa: brak możliwości zapisu.

MakeUp Instrument

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2019.04.04, 18:50
Program poprawi twarz na zdjęciu, a co z twarzą na żywo? Tego nie zmieni. Mimo wszystko takie zabiegi: http://www.dermedik.pl i tak nadal będą popularne.