partner serwisu

MakeMKV 1.10.4 Beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
10,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
8454
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Uniwersalny program pozwalający transkodować filmy z płyt DVD i Blu-ray do formatu MKV, który może być odtwarzany przez wiele odtwarzaczy multimedialnych, telewizory oraz odtwarzacze na komputerze.

W przeciwieństwie do typowych konwerterów wideo, program MakeMKV dokonuje transformacji filmu z nośnika fizycznego do kontenera MKV, w żaden sposób nie zmieniając danych ścieżki wideo i audio. Ścieżki te są wydobywane z nośnika w oryginalnej formie, z zachowaniem użytych kodeków obrazu i dźwięku, a nawet dodatkowymi informacjami takimi jak rozdziały, napisy, język i rodzaj ścieżki dźwiękowej itd. W przypadku gdy na płycie znajduje się kilka klipów filmowych, a każdy z nich ma kilka ścieżek dźwiękowych, możemy wybrać tylko te, na których nam zależy. Dane mogą być odczytywane bezpośrednio z płyty, lub jeśli program nie wykryje napędów dostępnych w naszym komputerze, to możemy posłużyć się zawartością płyty wcześniej zgraną na dysk przy użyciu innego narzędzia.

Co więcej, program bez problemu w pełni obsługuje zabezpieczone płyty DVD Video oraz radzi sobie znakomicie z większością typów zabezpieczeń używanych na płytach Blu-ray Video w tym zabezpieczenia AACS i BD+. Do procesu deszyfrowania zabezpieczeń nie potrzebuje żadnego dodatkowego oprogramowania, co tylko jeszcze bardziej podnosi jego użyteczności.

Uwaga: program działa 60 dni od daty wydania danej wersji.

MakeMKV

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.