partner serwisu

Magic DVD Ripper 9.0.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,12 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
4708
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Magic DVD Ripper to rozbudowane narzędzie do tworzenia kopii zapasowych filmów na płytach DVD, zgrywania ich na dysk twardy oraz konwersji do formatów powszechnie używanych na komputerach, smartfonach, telefonach komórkowych, konsolach i odtwarzaczach przenośnych.

Jako źródło możemy użyć filmu na płycie, lub kopii struktury płyty z dysku. Program może bez problemu kopiować filmy chronione zabezpieczeniami CSS, Region, RCE, Sony ARccOS, PuppetLock i innymi, a wbudowana funkcja aktualizacji plików deszyfrujących zadba o obsługę najnowszych filmów. Kopiowanie filmów z zapisem na płytę DVD może odbywać się w jednym z trzech trybów:

  • Copy disc fully - kompletna kopia z menu i wszystkimi dodatkami
  • Copy main movie - kopia częściowa zawierająca tylko sam film oraz wybrane ścieżki audio i napisy
  • Split DVD-9 into two DVD-5 discs - kompletna kopia filmu na płycie DVD-9 z podziałem na dwie płyty jednowarstwowe, przy czym pierwsza płyta zawiera menu, wszystkie dodatki i początkowy fragment filmu, a druga pozostałą część filmu
W dwóch pierwszych trybach możliwa jest szybka rekompresja filmu, która nieznacznie obniży jakość materiału wynikowego, ale pozwoli zmieścić film na płytę DVD-5 (jednowarstwową). Warto zaznaczyć, że Magic DVD Ripper nie pozwala nagrać przygotowanej przez siebie kopii na fizyczny nośnik.
Jeśli nie zależy nam na kopii filmu, którą można nagrać na płycie DVD, to mamy do dyspozycji moduł pozwalający skonwertować film do jednego z wielu przygotowanych formatów takich jak: SVCD, VCD, WMV, AVI, MPEG2 oraz wielu innych dedykowanych konkretnym odtwarzaczom, konsolom i urządzeniom przenośnym. Każdy z przygotowanych profili został optymalnie przygotowany, by materiał wynikowy był jak najlepszej jakości i bez odtwarzał się na urządzeniu docelowym. Dostępne profile można dowolnie modyfikować, a nawet użyć je jako bazę do stworzenia własnych.

Ograniczenia: 5 użyć.

Magic DVD Ripper

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.