partner serwisu

MP3 Skype Recorder 4.18

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
5,77 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
249
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosta aplikacja nagrywająca rozmowy Skype do plików MP3. Pozwala jedynie na podstawową konfigurację.

MP3 Skype Recorder to prosta aplikacja pozwalająca na rejestrowanie rozmów głosowych prowadzonych przez komunikator Skype. Wszystkie jej opcje zawarte są w głównym interfejsie, przez co może wydawać się przeładowana informacjami i mało czytelna. Jak wskazuje nazwa, rozmowy zapisywane są w plikach w formacie MP3.

Aplikacja pozwala na automatyczne lub ręczne nagrywanie rozmów. Przy starcie i zakończeniu nagrywania wyświetla komunikat, który dodatkowo może zawierać reklamy. Po zakończonej rozmowie w komunikacie znajduje się również link do zapisanego pliku.

Aplikacja nie umożliwia wyboru, których ze stron (zdalnej, lokalnej lub obu) głos będzie nagrywany. Jedyne opcje to możliwość zmiany częstotliwości próbkowania pomiędzy 16 a 44,1 kHz, szybkości strumienia: 32, 64, 96 i 128 kbit/s, oraz trybu mono lub stereo.

Ostatnie dwie opcje konfiguracyjne to możliwość włączenia i wyłączenia autostartu nagrywania, oraz wybór ścieżki zapisu rozmów.

Aplikacja wymaga środowiska Microsoft .NET Framework 4.0, jednak w przypadku jego braku w systemie, zostanie automatycznie pobrane i zainstalowane.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.