partner serwisu

MOVAVI VideoSuite 14.3.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
145 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
3447
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Movavi Video Suite to kolekcja potężnych ale prostych w obsłudze narzędzi, dzięki którym zrealizujesz praktycznie wszystkie czynności związane z obróbką wideo. Odtwórz i skonwertuj jeden ze 170 formatów, przetransferuj wideo do iPoda, PSP i innych urządzeń, edytuj wideo, stwórz pokaz slajdów, nagraj film DVD albo umieść go online.

Konwertuj pliki audio i wideo do ponad 170 formatów, włączając DVD i HD. Pobieraj wideo z internetu i konwertuj do formatu wspieranego przez wybrane przez ciebie urządzenie. Nie ważne czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem czy dopiero zaczynasz, Video Suite przychodzi z predefiniowanymi ustawieniami dla popularnych formatów i najnowszych urządzeń jak i z możliwością ręcznego ustawienia wszystkich parametrów konwersji.

Bez trudu przetransferujesz wideo do urządzeń mobilnych: iPod, iPhone, PSP, Android, odtwarzacze multimedialne USB i inne. Poprostu przeciągnij i upuść pliki które chcesz oglądać na swoim urządzeniu. Jeśli tego mało, możesz swoje wideo od razu umieścić na YouTube. Nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać bardziej tradycyjne medium - stwórz animowane menu dla filmu na DVD. Albo po prostu odtwarzaj pliki wideo na swoim komputerze - dołączony odtwarzacz wideo bez problemu radzi sobie z płytami DVD, Blu-ray (także 3D), filmami w HD czy online.

Stwórz swoje filmy wideo używając wygodnej edycji opartej na osi czasu i bogatej kolekcji narzędzi edycyjnych: dziel, tnij, przycinaj, łącz i obracaj. Ulepsz widego dzięki efektom i tranzycjom, muzyce czy tekscie umieszczanym na nich. Możesz też utworzyć pokaz slajdów w trzech prostych krokach: wybierz zdjęcia i posortuj je w wybrany sposób, dodaj pasującą do nich muzykę by urozmaicić historię a na koniec dodaj eleganckie tranzycje. Tak przygotowany pokaz slajdów możesz zapisać jako klip wideo w popularnych formatach, bądź też nagrać na CD/DVD/BD.

Teraz możesz robić te operacje jeszcze szybciej dzięki obsłudze kart graficznych NVIDIA wspierających technologię CUDA.

Okres testowy: 30 dni.

MOVAVI Video Suite

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.