partner serwisu

Little Fighter 2 2.0a

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 98
Windows Me
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
28,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2257
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Dynamiczna i wciągająca bijatyka z grafiką w stylu anime. Oferuje kilka trybów gry, w których można wcielić się w jedną z kilkunastu zróżnicowanych postaci. 

W Little Fighter 2 gracz ma możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych trybów rozgrywki. Są to "VS Mode" (czyli tradycyjny deathmatch),  dwa tryby "Championship" (wariant 1 na 1 oraz 2 na 2), "Battle mode" (oferujący udział w dużym starciu, gdzie wraz z nami walczy nawet kilkadziesiąt postaci) oraz "Stage mode" (w którym pokonujemy kolejne poziomy, trafiając na coraz liczniejszych i potężniejszych przeciwników). W każdym z nich mamy możliwość zmiany poziomu trudności, a także dowolnej konfiguracji poszczególnych ustawień. W trybie multiplayer gra oferuje, oprócz tradycyjnej rozgrywki przez sieć, możliwość wspólnej zabawy przy jednym komputerze dla maksimum czterech graczy, którzy mogą korzystać z klawiatury lub pada. 

LF2_screen1

Dostępni bohaterowie są bardzo zróżnicowani pod względem sposobu walki – mamy wśród nich m.in. wojowników walczących wręcz lub z użyciem broni białej, łucznika, a także postać atakującą za pomocą shurikenów. Oprócz podstawowego ataku każdy z nich posiada dostępne tylko dla niego ataki magiczne. W jednym przypadku będzie to lodowy huragan, zamrażający na chwilę znajdujących się w pobliżu przeciwników, w innym uzdrawiająca kula, która przywróci nam utracone punkty życia, a w jeszcze innym zdolność do stworzenia swoich klonów, pomagających w walce. 

W trakcie gry wsparciem dla nas są butelki z napojami, które przywracają punkty życia oraz manę. Dodatkowo można skorzystać w walce z pojawiających się co pewien czas przedmiotów, m.in piłek baseballowych czy wielkich głazów. Możliwości jest sporo, co sprawia, że grę można „odkrywać” przez bardzo długi czas.

LF2_screen2LF2_screen3

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.