partner serwisu

Light Decor Paradyż 2.0.0.25

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
2,79 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
15638
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program do projektowania wnętrz, w którym oprócz typowego wyposażenia czy mebli znajdziemy bogaty katalog płytek ceramicznych i dekorów firmy Ceramika Paradyż.

Aplikacja nie jest przeznaczona do zastosowań profesjonalnych, ale w zupełności wystarczy do domowych lub amatorskich projektów. Projektowanie pomieszczenia zaczyna się od wyboru jego kształtu oraz zdefiniowania wymiarów. Można również wybrać początkową kolorystykę ścian i podłogi. Proces tworzenia może odbywać się w widoku 2D lub 3D. Możemy dowolnie manipulować perspektywą, obracać pomieszczenie oraz wybrać rodzaj oświetlenia. Umieszczanie i obracanie elementów wyposażenia jest intuicyjne i wygodne. Na ścianach możemy umieszczać okna i drzwi, a także wybrać ich kolorystykę i płytki ceramiczne, jakimi mają być pokryte. Co ważne, program pozwala na umieszczenie różnych rodzajów płytek na tej samej ścianie.

Wraz z Light Decor Paradyż otrzymujemy bogatą bibliotekę różnego rodzaju sprzętów: zegary, sprzęt RTV i AGD, łóżka, stoły, krzesła, meble, lustra, armaturę łazienkową, lampy, elementy dekoracyjne, drzwi, okna, kominki, gniazdka ścienne i inne. Dla wygody użytkownika wszystkie te elementy zostały pogrupowane w kategorie. Gotowy projekt można zapisać na dysku, wydrukować lub zapisać jako obrazek aktualny widok. Wszystkie użyte w projekcie elementy można wyświetlić w postaci raportu, co przyda się przy składaniu zamówienia na elementy wyposażenia, farby czy płytki ceramiczne. Autorzy umożliwili również odbycie wirtualnego spaceru po zaprojektowanym pomieszczeniu, co przyda się w wyłapywaniu błędów niewidocznych podczas tworzenia.

Uwaga: program wymaga aktywnego połączenia z internetem, ponieważ wszystkie dane na temat elementów wyposażenia są na bieżąco pobierane ze strony producenta.

Light Decor Paradyż

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2019.10.29, 17:02
Czy program pomoże mi zaprojektowaniu salonu np. przy pomocy tych mebli- https://www.fryzomania.pl/category/meble-fryzjerskie ? Czy nie ma takiej możliwości?