partner serwisu

Life Tracker Pro+ 2014.1021.957.2162

Pobierz
System:
Windows Mobile 2003 for Smartphone
Język:
polski
Rozmiar:
2,00 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
175
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Life Tracker Pro+ to dostępna wyłącznie na wybrane smartfony Nokia Lumia z Windows Phone 8.1 aplikacja pozwalająca na dokładne pomiary aktywności fizycznej użytkownika, planowanie celów do osiągnięcia i prowadzenie analiz osiągniętych rezultatów.

Dzięki Life Tracker Pro+ możliwe jest prowadzenie dokładnego rejestru aktywności fizycznej ze szczególnym uwzględnieniem przebytych pieszo dystansów. Zakres pomiarów obejmuje przebyty spacerem lub biegiem dystans, liczbę kroków - również z podziałem na bieg i spacer - czas aktywności i odpoczynku, liczbę spalonych kalorii, bieżącą lokalizację oraz najczęściej odwiedzane miejsce, średnią wysokość nad poziomem morza, a także przewyższenia w trakcie spaceru lub biegu. Dodatkowo rejestrowane są także warunki pogodowe - minimalna i maksymalna temperatura oraz opady deszczu.

Rejestracja parametrów pozwala na prowadzenie dziennika aktywności, prezentującego dokonania użytkownika w podziale dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym. Możliwe jest także planowanie indywidualnych celów do osiągnięcia - może to być np. określona liczba kroków lub spalonych kalorii dziennie. 

Aplikacja oferuje także duży zakres odznak za konkretne wyniki - przykładowe osiągnięcia, za które przyznawane są odznaki to przebycie 30 000 kroków jednego dnia, przebiegnięcie 10 kilometrów (również jednego dnia), osiągnięcie 8 000 metrów n. p. m. czy spalenie w tłusty czwartek kalorii w liczbie odpowiadającej pięciu pączkom.

Life Tracker Pro+ to również możliwość generowania raportów opisujących osiągnięte rezultaty w formie efektownych infografik, które mogą zostać udostępnione na serwisach społecznościowych lub w chmurze.

Life Tracker Pro+  Life Tracker Pro+

Pewnym minusem aplikacji jest fakt, iż działa ona wyłącznie na smartfonach Nukia Lumia z systemem Windows Phone 8.1, ale wyłącznie tych, które zostały wyposażone w czujnik Sensore Core. Na dzień dzisiejszy są to modele:

  • Lumia 1520 (po aktualizacji systemu do wersji 8.1)
  • Lumia 930
  • Lumia 830
  • Lumia 735
  • Lumia 730
  • Lumia 635
  • Lumia 630

Ze względów sprzętowych nie skorzystają z niej natomiast użytkownicy innych smartfonów z Windows Phone, nawet po przeprowadzeniu aktualizacji systemu do najnowszej dostępnej wersji.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.