partner serwisu

Lame MP3 encoder 3.99.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
660 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1355
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Biblioteka i współpracująca z nią aplikacja do kodowania dźwięku do formatu MP3. Wykorzystywana w wielu aplikacjach innych producentów.

Lame MP3 encoder to biblioteka i aplikacja korzystająca z tej biblioteki, służące do kodowania pliku dźwiękowego do formatu MP3. Biblioteka jest szeroko wykorzystywana przez wiele różnych aplikacji do kodowania dźwięku. Zazwyczaj wymagane jest umieszczenie pliku DLL w folderze aplikacji z którą ma współpracować.

Lame MP3 encoder umożliwia kompresję plików dźwiękowych do formatu MPEG1, 2 i 2.5 layer III (MP3). Kodowany strumień może mieć stałą (CBR) jak i zmienną (ABR, VBR) przepływność. Wspiera wszelkie przepływności do 320kbps włącznie, oraz dźwięk mono, stereo i jointstereo.

Dołączona do biblioteki aplikacja jest aplikacją konsolową i obsługuje się ją z wiersza poleceń. Cały projekt służy głównie udostępnieniu biblioteki na otwartej licencji (biblioteka jest otwarto-źródłowa) do wykorzystania w innych aplikacjach.

Uwaga: Autorzy nie udostępniają skompilowanej gotowej biblioteki, a jedynie kod źródłowy. Poniże pliki zostały skompilowane przez RareWares.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.