partner serwisu

LSASecretsView 1.21

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
39,6 KB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
472
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca na odczytywanie haseł zapisanych w magazynie LSA. Zazwyczaj są to hasła automatycznego logowania, jak hasło do systemu.

LSASecretsView umożliwia odczytanie niektórych haseł zapisanych w systemie Windows. Aplikacja odczytuje i odszyfrowuje hasła zapisane w magazynie usługi LSA – od domyślnych, przez hasła do kont, VPN, baz danych Microsoft, po klucze kryptograficzne. Są to zazwyczaj zapamiętane hasła, używane do automatycznego logowania.

LSA secrets to (w skrócie) magazyn usługi Local Security Authority (LSA). Znajduje się on w rejestrze systemowym w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Policy\Secrets.

Aplikacja umożliwia odczytanie i zdekodowanie haseł, a następnie ich wyświetlenie. Hasła mogą pochodzić zarówno z magazynu obecnie zalogowanego użytkownika jak i innych instalacji systemu Windows (po wskazaniu w ustawieniach aplikacji innego folderu).

LSASecretsView pozwala na skopiowanie odczytanych haseł do schowka, przeszukiwanie wyświetlonej listy, czy eksport w postaci raportu w formacie HTML (zarówno pełny, jak i wskazanych elementów).

Dla aplikacji dostępne jest również spolszczenie.

Uwaga: Niektóre programy antywirusowe mogą błędnie komunikować obecność wirusa. Wynika to ze specyfiki działania aplikacji.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.