partner serwisu

LAV Filters 0.70.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
10,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
5158
Średnia ocena:
Twoja ocena:

LAV Splitter to multi-formatowy splitter mediów, który używa libavfromat (biblioteka demuksująca z projektu ffmpeg) do demuksowania różnego rodzaju plików multimedialnych. Splitter uzupełnia LAV Audio Decoder, który zapewnia dekodowanie wielu formatów audio oraz bitstreaming przez HDMI i S/PDIF.

LAV Splitter obsługuje wszystkie kontenerów, które są obsługiwane przez ffmpeg, w tym te najbardziej popularne jak: Matroska/WebM, MPEG-TS/PS, MP4/MOV, FLV, OGM/OGG i AVI. Splitter obsługuje pliki z kilkoma ścieżkami wideo, audio i napisami (VOB, DVB Subs, PGS, SRT, SSA/ASS, TXT), oferując możliwość przełączania strumieni podczas odtwarzania. W przypadku kontenera Matroska (MKV) obsługiwaną są osadzone w pliku czcionki. Domyślne strumienie podczas odtwarzania są wybierane na podstawie preferowanego języka oraz jakości. Oprócz plików multimedialnych, LAV Splitter obsługuje odtwarzanie zawartości płyt Blu-ray. Odtwarzanie ogranicza się do bezpośredniego odtwarzania płyty, z automatycznym wykrywaniem filmu na podstawie długości strumienia (przeważnie najdłuższy to film). Opcjonalnie można wskazać listę odtwarzania Blu-ray i ją odtworzyć.

Splitter jest wspomagany przez LAV Audio Decoder, czyli multi-formatowy dekoder dźwięku dla DirectSHow. Filter bazuje na bibliotece ffmpeg, a jego głównym celem jest oferowanie jak najlepszej jakości dźwięku. Oficjalnie obsługiwane są następujące formaty audio: AAC, AC3, E-AC3, DTS, MP1/2/3, TrueHD, FLAC, Vorbis, LPCM/QT PCM, WavPack, TrueAudio i Windows Media Audio 1/2. Nieoficjalnie – wszystkie formaty audio obsługiwane przez ffmpeg. LAV Audio Decoder obsługuje bitstreaming audio odpowiednio AC3 i DTS może być przesyłane przez S/PDIF a AC3, E-AC3, TrueHD, DTS i DTS-HD przez HDMI. Bitstreaming ma jedno ograniczenie – jest tylko obsługiwany w systemie Windows 7.

Dla właścicieli programu ArcSoft TotalMedia Theater przewidziano funkcję specjalną – dekodowanie DTS-HD za pomocą ArcSoft DTS Decoder. Wystarczy skopiować plik „dtsdecoderdll.dll” z programu TMT do folderu gdzie został zainstalowany LAV Audio Decoder, by cieszyć się wysokiej jakości dekodowaniem formatu DTS-HD, coraz częściej spotykanego na płytach Blu-ray.

LAV Splitter

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.