partner serwisu

Kodu Game Lab 1.4.84.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
198 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1735
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatna aplikacja, umożliwiająca tworzenie gier 3D, które mogą być później uruchomione na PC oraz na konsoli Xbox. Projektowanie opiera się na wykorzystywaniu gotowych graficznych elementów, dzięki czemu cały proces jest prosty i przyjazny dla wszystkich użytkowników, także dla tych najmłodszych (którzy mogą wykorzystać program jako wstęp do nauki programowania).

Zanim rozpocznie się tworzenie własnych gier (podczas którego można skorzystać z wielu różnorodnych opcji edycyjnych oraz z obiektów umieszczanych w kreowanym przez nas świecie), warto zapoznać się z tymi stworzonymi przez twórców aplikacji. Są to swego rodzaju poradniki, dzięki którym użytkownik może poznawać obsługę programu oraz zrozumieć istotę programowania.

Istotne jest, że zamiast wpisywania kolejnych linijek skomplikowanego kodu wszystkie nasze działania opierają się na korzystaniu z gotowych obiektów i poleceń. Mimo pozornej prostoty, można w ten sposób tworzyć nawet bardzo skomplikowane struktury, co pozwala na uczenie się tego, w jaki sposób programista myśli i pracuje. Całość jest podana w bardzo przystępnej i kolorowej formie, co z pewnością spodoba się najmłodszym użytkownikom komputerów (choć oczywiście starsi również mogą korzystać z programu, odnajdując w tym wiele zabawy, jednocześnie zdobywając nową wiedzę).

Kodu Game Lab

Kodu Game Lab

Uwaga: polskie tłumaczenie jest niepełne

Uwaga: aplikacja wymaga: karty graficznej wspierającej biblioteki DirectX w wersji przynajmniej 9.0c oraz obsługującej technologię Shader Model 2.0 (lub nowszą), bibliotek .NET Framework w wersji przynajmniej 4.0, bibliotek XNA Framework 4.0 (do pobrania podczas instalacji Kodu)

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.