partner serwisu

KitchenDraw 6.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
19,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
21536
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jeden z najpopularniejszych wśród profesjonalistów programów do projektowania i wyceny kuchni, łazienek i innych pomieszczeń, lub całych budynków.

 

Program pozwala na kompleksowe tworzenie projektów o wymiarach do 200km z dokładnością do dziesiątej części milimetra. Do każdego projektu tworzone są niezbędne dokumenty: rysunki techniczne (plany, rzuty, fotorealistyczne wizualizacje) oraz dokumenty handlowe (kosztorysy, faktury itp.). KitchenDraw jest dostarczany z bogatym katalogiem mebli kuchennych, zawierającym wiele zróżnicowanych modeli i elementów. Użytkownik nie jest ograniczony tylko i wyłącznie do wymiarów elementów użytych w katalogu, gdyż po umieszczeniu ich w projekcie, poszczególne wymiary mebli można dowolnie modyfikować. Zmodyfikowane mebele można umieścić na stałe w katalogu, w ten sposób tworząc własny zestaw mebli. Dodatkowo można tworzyć własne elementy składowe takie jak fronty, boki, szuflady etc. i na ich podstawie za pomocą odpowiednich skryptów tworzyć własne meble. Liczba katalogów udostępnianych przez producenta programu jest ogromna i zawiera meble wielu firm meblarskich z całego świata.

Zawarty w programie renderer jest jednym z lepszych w programach tego typu i pozwala na generowanie fotorealistycznych scen z użyciem naturalnego światła zewnętrznego. Funkcja 'Wirtualny spacer' pozwoli przespacerować się po stworzonym projekcie, co pozwoli na jeszcze dokładniejsze sprawdzenie projektu przez klienta, który będzie mógł zajrzeć w każdy kąt.

Autorzy programu zdecydowali się na nietypowy sposób licencjonowania programu. Zamiast typowej licencji na rok, kupujemy dostęp do programu na godziny. Podstawowa cena godziny to 3 euro, ale jeśli wykupujemy rocznie ponad 200 godzin, za każde 2 godziny ponad 200 otrzymujemy jedną godzinę bonusową. Zdaniem autorów typowy projekt można wykonać w ciągu 2 godzin, dodatkowo takie podejście nie wymaga płacenia dużej sumy za licencję przed rozpoczęciem korzystania z programu. Możliwa jest praca nad tym samym projektem na kilku komputerach, a tym samym korzystanie z jednego konta godzin.

Uwaga: przed rozpoczęciem pracy z programem zalecamy zapoznać się z filmem instruktażowym przygotowanym przez producenta;

Okres testowy: 20 godzin, po ich upływie część funkcjo programu zostaje wyłączona; każda kolejna godzina to koszt 3 euro.

KitchenDraw

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.