partner serwisu

Kingo Android Root 1.5.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
17,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
4977
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowa aplikacja, pozwalająca na rootowanie (nadawanie praw administratora, wiążące się z uzyskaniem pełnego dostępu do plików i folderów systemowych oraz z możliwością ich modyfikacji) urządzeń działających pod kontrolą mobilnego systemu operacyjnego Android.

Obsługa aplikacji jest niezwykle prosta i nie wymaga od użytkownika żadnej zaawansowanej wiedzy. Za jej pomocą każdy może szybko zrootować swój sprzęt, uzyskując uprawnienia administrator, dzięki czemu będzie możliwe np. instalowanie rozmaitych ulepszeń i rozszerzeń dla systemu. Program obsługuje urządzenia zarówno znanych producentów, takich jak np. Samsung, HTC czy Motorola, jak i tych nieco mniej popularnych.

Kingo Android Root

Aby wykonać rootowanie, wystarczy uaktywnić w swoim smartfonie lub tablecie tryb debugowania USB i podłączyć go do komputera za pomocą kabla USB. Aplikacja zaraz po uruchomieniu automatycznie zainstaluje na naszym urządzeniu niezbędne sterowniki i samoczynnie wykona cały proces – użytkownik musi jedynie kliknąć na przycisku „ROOT”. Oprócz możliwości rootowania, Kingo Android ROOT potrafi też przywrócić nasz smartfon/tablet do poprzedniego stanu, usuwając uprawnienia administratora, lub wykonać cały proces raz jeszcze (w przypadku, gdy np. wykonywaliśmy go za pomocą innego programu, jednak nie udało się uzyskać nam pełnej kontroli nad urządzeniem).

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.