partner serwisu

Kerbal Space Program 1.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
4,00 GB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
1139
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Kerbal Space Program to gra symulacyjna, w której naszym zadaniem jest wybudowanie pełnoprawnego statku kosmicznego, który wyślemy w kosmos, bez uśmiercania jego załogi.

Gracz otrzymuje do dyspozycji olbrzymią kolekcję różnego rodzaju elementów, które mają posłużyć do konstrukcji prawdziwego, funkcjonującego statku kosmicznego. Każdy z elementów realizuje określoną funkcję i ma wpływ na to jak statek lata (lub nie). Gra oferuje trzy tryby rozgrywki. Pierwszy z nich to piaskownica, w którym mamy pełną dowolność przy tworzeniu swojego statku. W drugim, czyli trybie naukowym, możemy przeprowadzać różnego rodzaju eksperymenty naukowe, które pozwolą zgłębić wiedzę na temat Kerbalkindów i dalszy rozwój technologii.

Ostatni tryb to rozbudowany tryb kariery, gdzie od początku do końca zarządzamy każdym aspektem programu kosmicznego, od strategii rozwoju, przez budowanie załogi, reputację oraz zdobywanie funduszy na rozbudowę i naprawę Centrum Lotów Kosmicznych. A gdy już uda nam się polecieć w kosmos, to możemy zająć się przechwytywaniem asteroid (funkcja opracowana we współpracy z NASA), pozyskiwaniem minerałów z najdalszych zakątków układu słonecznego, budować bazy i stacje kosmiczne, oraz wiele innych czynności. A wszystko to dzięki niezwykle prężnie działającej społeczności, która cały czas opracowuje nowe modyfikacje do gry.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.