partner serwisu

Kaspersky Security Scan 15.0.0.737

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
183 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
2221
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowe i łatwe w obsłudze narzędzie do wykrywania wirusów, złośliwego oprogramowania oraz innych zagrożeń i luk bezpieczeństwa, obecnych w zainstalowanych programach i systemie operacyjnym.

Kaspersky Security Scan został przygotowany z myślą o użytkownikach, którzy nie używają żadnego oprogramowania antywirusowego, lub używają jednego z darmowych rozwiązań i potrzebują zasięgnąć drugiej opinii na temat bezpieczeństwa. Program pozwala przeskanować komputer w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania, a także sprawdza obecność luk bezpieczeństwa w popularnych aplikacjach, jak i samym systemie operacyjnym. Za mechanizmy detekcji zagrożeń odpowiadają dokładnie te same mechanizmy co w komercyjnych produktach firmy Kaspersky. Dzięki codziennie aktualizowanym bazom sygnatur oraz wykorzystaniu "chmury" Kaspersky Security Network, program jest w stanie wykryć nawet najnowsze szkodniki i luki w bezpieczeństwie.

Skanowanie może być przeprowadzone w trybie szybkim, gdzie sprawdzana jest pamięć operacyjna oraz krytyczne obszary systemu, oraz w pełnym, gdzie dodatkowo skanowane są wszystkie dostępne dyski twarde. Po zakończeniu skanowania użytkownikowi jest przedstawiany raport z wszystkimi wykrytymi problemami. Oprócz skanowania na żądanie program może dokonywać cyklicznego skanowania w wybrane dni tygodnia. Takie automatyczne skanowanie odbywa się w tle, a użytkownik jest powiadamiany tylko w przypadku wykrycia zagrożenia.

Proszę pamiętać, że Kaspersky Security Scan nie jest kompletnym pakietem zabezpieczającym, więc nie usunie znalezionych zagrożeń ani nie naprawi znalezionych problemów. Program jest w pełni kompatybilny z rozwiązaniami antywirusowymi innych producentów.

Uwaga: do instalacji programu wymagane jest połączenie z internetem.

Kaspersky Security Scan

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.