partner serwisu

Kaspersky Rescue Disk 10 26.10.2016

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
285 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
32381
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Dysk ratunkowy przeznaczony do skanowania i leczenia zainfekowanych komputerów kompatybilnych z architekturą x86 i x64, gdy infekcja komputera uniemożliwia wyleczenie go za pomocą programów antywirusowych działających pod kontrolą systemu operacyjnego.

Kaspersky Rescue Disk to specjalnie przygotowany dysk ratunkowy, zbudowany na bazie systemu Gentoo. Umożliwia przeprowadzenie skanowania komputera bez uruchomionego systemu operacyjnego, co pozwala na znacznie bardziej efektywne działanie, gdyż szkodliwe programy nie będą wtedy uruchomione i można je bez przeszkód usunąć. Dla zwiększonej kompatybilności z różnymi konfiguracjami sprzętowymi, oprócz trybu graficznego, program można uruchomić w trybie tekstowym. Oba tryby udostępniają dokładnie te same funkcje to jest możliwość aktualizacji baz wirusów (wymagane połączenie z internetem), skanowania i leczenia wybranych dysków włącznie z sektorami startowymi, oraz przeglądanie statystyk.

Aby skorzystać z dysku ratunkowego należy wybrać jedną z poniższych możliwości:

  • Nagrać obraz na płytę CD i z niej uruchomić komputer - można to zrobić przy pomocy dowolnego programu do nagrywania płyt, który umożliwia nagrywanie obrazów ISO; posiadacze programów Kaspersky Anti-Virus 2011 lub Kaspersky Internet Security 2011 mogą nagrać dysk ratunkowy z poziomu interfejsu aplikacji.
  • Nagrać obraz na nośniku USB i z niego uruchomić komputer - np za pomocą udostępnianego przez firmę Kaspersky programu Kaspersky USB Rescue Disk Maker.

Kaspersky Rescue Disk

 

Kaspersky Rescue Disk

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.