partner serwisu

Kaspersky Internet Security 2016 16.0.0.614

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
165 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
14055
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pakiet zabezpieczający firmy Kaspersky, który łączy w sobie proaktywną ochronę antywirusową, zaporę ogniową, moduł kontroli rodzicielskiej oraz bezpieczeństwo online podczas przeglądania witryn internetowych.

KIS zabezpiecza komputer na kilka sposobów. Dzięki ochronie plików w czasie rzeczywistych, sprawdzane są wszystkie pliki otwierane, zapisywane lub uruchamiane na komputerze. W przypadku wykrycia zainfekowanego pliku podejmowana jest próba jego wyleczenia, a gdy okaże się ona nieskuteczna, plik zostaje usunięty a jego kopia umieszczona w folderze kwarantanny. Rozbudowana ochrona poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych i stron www dbają o nasze bezpieczeństwo w sieci. Wszelkie niebezpieczne obiekty, zarówno te w postaci załączników przesłanych emailem, jak i złośliwych skryptów umieszczanych na stronach, czy przesłane protokołami używanymi przez coraz popularniejsze komunikatory, są po wykryciu blokowane przez program. To samo tyczy się prób phishingu przy użyciu tych kanałów komunikacji. Dodatkową linią obrony jest ochrona proaktywna, która umożliwia wykrycie nieznanego szkodliwego oprogramowania, zanim dokona on szkód. Moduł proaktywny monitoruje i analizuje zachowanie wszystkich programów na komputerze. Na podstawie zebranych danych KIS decyduje, czy dana aplikacja jest potencjalnie niebezpieczna.

W porównaniu z pakietem antywirusowym, Kaspersky Internet Security oferuje trzy dodatkowe moduły, które jeszcze bardziej chronią nasze dane i bliskich. Pierwszy z nich to rozbudowana kontrola rodzicielska, która pozwala na monitorowanie, ograniczanie lub nawet blokowanie dostępu nie tylko do konkretnych stron internetowych, ale także komunikatorów, gier online i aplikacji. W przypadku coraz popularniejszych komunikatorów i sieci społecznościowych rodzic może wybrać, z kim jego dziecko nie powinno rozmawiać, a także możne zdefiniować reguły monitorujące przesyłane wiadomości, które zaalarmują w przypadku, gdy w wiadomości pojawi się obserwowane słowo lub zostanie spełnione inne wybrane kryterium. Druga to rozbudowana ochrona przed spamem, która sprawi, że do naszej skrzynki trafi zdecydowanie mniej niechcianych wiadomości. Ostatni moduł to rozbudowana zapora sieciowa, która zaraz po zainstalowaniu w sposób automatyczny przeskanuje zainstalowane aplikacje i przydzieli im odpowiednie reguły dostępu do sieci. Użytkownik może dowolnie modyfikować tak utworzone reguły oraz tworzyć własne. Pomocne w tym będą informacje na temat bezpieczeństwa aplikacji oraz ilości jej użytkowników w sieci Kaspersky Security Network.

Przydatną funkcją jest możliwość utworzenia dysku ratunkowego. By stworzyć taki dysk, należy wybrać źródło obrazu, na podstawie którego dysk zostanie utworzony. Można użyć posiadanego obrazu lub jeśli jest to pierwsze podejście, obraz zostanie pobrany z internetu z serwera firmy Kaspersky. Co ważne, w przypadku tworzenia dysku ratunkowego przy pomocy pakietu KIS, mamy pewność, że będzie on zawierał najnowsze bazy antywirusowe. Tak przygotowany obraz można nagrać na płytę i z niej uruchomić komputer. Będzie to niezwykle przydatne, gdy nie możemy poradzić sobie z pozbyciem się antywirusa przy uruchomionym systemie operacyjnym, lub gdy mamy do czynienia z systemem, który po ataku szkodliwego oprogramowania przestał się uruchamiać.

Okres testowy: 30 dni.

Kaspersky Internet Security

2013.12.11, 20:16
Kaspersky ochrona
(wersja: 13.0.1.4190)
To najlepszy program antywirusowy jaki używałem, po prostu rewelacja. Nie zamula komputera, pozwala ściągać co chcemy, a tagrze wgrywać różne programy operacyjne. Ale jest jeden wielki minus to cena, miałem go przez rok, a jak chciałem przedłużyć licencje to zaproponowano mi licencje na 2 stanowiska za 119 zł. lub i inny bardziej zawansowany program za 140 zł. Podsumowójąc firma ma klijętów za nic.
2011.08.27, 01:00
Kaspersky
(wersja: 12.0.0.374)
Pamiętam jak 'eksperci' z Kaspersky'ego kręcili nosami jak Panda uruchamiała ochronę w chmurze jako pierwsza. Pytanie - czy Kaspersky zmienił zdanie, czy ekspertów, że nagle sam idzie w jej ślady? :D
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.