partner serwisu

KMPlayer 4.2.1.4

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
37,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
5687
Średnia ocena:
Twoja ocena:

KMPlayer to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych na rynku. Jego podstawową zaletą jest to, że do pracy nie wymaga instalacji zewnętrznych kodeków wideo, gdyż posiada ich własną bazę. Ponadto odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty plików audio i wideo.

Oglądanie filmów czy słuchanie muzyki, nie może odbyć się bez jednej podstawowej aplikacji, a mianowicie odtwarzacza multimedialnego. W dzisiejszych czasach ważne jest, by odtwarzacz spełniał wszystkie podstawowe założenia, a także wprowadzał nieco innowacyjności. Taki właśnie jest KMPlayer.

Program obsługuje popularne formaty, takie jak: AC3, DTS, MPEG1, 2, AAC, VCD, DVD, WMA 7, 8, OGG. KMPlayer pozwala na pracę z plikami audio/wideo bez potrzeby instalowania odpowiednich kodeków. Twórcy doszli do wniosku, że doinstalowanie zewnętrznego oprogramowania będzie spowalniać pracę aplikacji. Zastosowali więc własne wsparcie dla plików multimedialnych, dzięki czemu praca programu jest o wiele płynniejsza, nawet na starszym sprzęcie.

Jedną z ciekawszych funkcji aplikacji, jest możliwość włączenia trybu 3D. Rozwiązanie to pozwala oglądać filmy w technologii 3D przez uprzednio zakupione okulary lub monitor z tą samą funkcją.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.