partner serwisu

Jubler 5.0.5

Pobierz
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
4,54 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
747
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jubler to jeden z najlepszych, darmowych edytorów napisów do filmów. Ogromne możliwości programu pozawalająstworzyć, a także zmodyfikować istniejące już napisy. Wieloplatformowość poszerza możliwość skorzystania z aplikacji, na różnych systemach operacyjnych. 

Najnowsza wersja popularnego i darmowego edytora, pozwala w łatwy i bezkonfliktowy sposób stworzyć lub zmienić napisy do plików wideo. Dodatkowo istnieje możliwość zrobienie odpowiedniej korekty (np. spowodowanej czasowym przesunięciem napisów, względem widzianego obrazu).

Jubler jest także przydatny, w określeniu docelowego miejsca napisów, na ekranie monitora. Pozwala na ustalenie dowolnej czcionki, jej wielkości oraz koloru, dla wyświetlanego tekstu (istnieje możliwość grupowania i segregowania go). Jedną z najciekawszych funkcji programu, jest dokładne ustalenie w czasie, kiedy dany fragment tekstu ma być odtwarzany.

Producent pokusił się także, o wdrożenie podglądu pracy w czasie rzeczywistym. Sprawdzanie pisowni oraz niespójności w akapitach, jest dodatkową zaletą narzędzia. Jubler obsługuje blisko siedem formatów (m.in. Spruce DVD Maestro, SubStation Alpha, SubViewer) oraz umożliwia eksport gotowych napisów do pliku TXT, STL, XML, SUB, SRT, ASS, SSA.

Uwaga: Do prawidłowego działania programu wymagane jest zainstalowanie aktualnych bibliotek Java SE Runtime Enviroment

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.