partner serwisu

JogTracker 4.0.9

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
10,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
428
Średnia ocena:
Twoja ocena:

JogTracker to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z Androidem, pozwalająca na śledzenie treningów, a także zapisywanie i analizowanie wyników.

JogTracker to mobilna aplikacja sportowa, wspierana przez serwis internetowy jogtracker.com, dzięki której użytkownik może zaplanować i śledzić swoje treningi, zapisywać i analizować wyniki oraz dzielić się nimi ze znajomymi na popularnych serwisach społecznościowych takich jak Twitter czy Facebook.

Dzięki wykorzystaniu GPS możliwe jest ustalenie bieżącej pozycji użytkownika, a także śledzenie tras treningów na mapie. Użytkownik przed rozpoczęciem treningu może wybrać rodzaj aktywności. Są to między innymi: bieganie, chodzenie, kolarstwo, łyżwiarstwo, turystyka, pływanie, wioślarstwo, narciarstwo oraz wózek inwalidzki. Aplikacja mierzy takie parametry jak:

  • dystans
  • czas trwania
  • średnia i maksymalna prędkość
  • średnie tempo
  • liczba spalonych kalorii

JogTracker  JogTracker

Aplikacja JogTracker udostępnia też takie funkcje jak: wskazówki głosowe w odstępach czasowych, a także możliwość sprawdzenia historii treningów w serwisie internetowym. Użytkownik może też skorzystać z funkcji dostępnych w wersji Pro, takich jak np. możliwość podłączenia monitorów pracy serca, wykresy w czasie rzeczywistym dotyczące prędkości, tempa oraz wysokości czy wskazówki głosowe w odstępach na odległość. Cena wersji Pro wynosi 5,68 zł. 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.