partner serwisu

JDownloader 2 Beta

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
24,3 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
26402
Średnia ocena:
Twoja ocena:

JDownloader to open source'owy, niezależny platformowo i napisany całkowicie w Javie program do pobierania plików z popularnych serwisów hostingowych oraz wideo z serwisów takich jak YouTube.

Program uproszcza pobieranie z serwisów hostingowych takich, jak np. Rapidshare.com czy Megaupload.com - nie tylko dla użytkowników Premium, ale również dla tych, którzy pobierają za darmo. Aplikacja umożliwia równoczesne pobieranie wielu plików, rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów, ponowne połączenie z dostawcą internetu w celu otrzymania nowego adresu IP (duża baza routerów i skryptów dla nich) i wiele więcej. Dodatkowo obsługuje wiele stron "zabezpieczających" linki - wklejasz tylko "zaszyfrowane" linki, a JD robi za Ciebie resztę. JDownloader potrafi importować pliki CCF, RSDF i nowe DLC, które pozwalają jeszcze łatwiej pobierać pliki. Oprócz serwisów hostingowych obsługiwane jest pobieranie obrazków i plików ze stron www / serwerów FTP, oraz pobieranie wideo z serwisów takich jak YouTube.

Autorzy na bieżąco aktualizują wtyczki odpowiedzialne za pobieranie z poszczególnych serwisów, więc rzadko kiedy zmiana po stronie serwisu uniemożliwia korzystanie z jego zasobów dłużej niż dobę.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego Java Runtime Environment, dostępnego w naszym serwisie z plikami.

JDownloader

2015.03.07, 09:48
Fajny i rozbudowany downloader plików
(wersja: 2 Beta)
Kiedyś używałem Free Download Manager, ale JDownloader sprawia wrażenie jakiegoś takiego bardziej przyjaznego. Zakładka Ustawienia jest bardzo bogata, program oferuje naprawdę multum funkcji.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.