partner serwisu

JDownloader 0.9.581

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
28,8 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
29267
Średnia ocena:
Twoja ocena:

JDownloader to open source'owy, niezależny platformowo i napisany całkowicie w Javie program do pobierania plików z popularnych serwisów hostingowych oraz wideo z serwisów takich jak YouTube.

Program uproszcza pobieranie z serwisów hostingowych takich, jak np. Rapidshare.com czy Megaupload.com - nie tylko dla użytkowników Premium, ale również dla tych, którzy pobierają za darmo. Aplikacja umożliwia równoczesne pobieranie wielu plików, rozpoznawanie kodów Captcha, automatyczne wypakowywanie archiwów, ponowne połączenie z dostawcą internetu w celu otrzymania nowego adresu IP (duża baza routerów i skryptów dla nich) i wiele więcej. Dodatkowo obsługuje wiele stron "zabezpieczających" linki - wklejasz tylko "zaszyfrowane" linki, a JD robi za Ciebie resztę. JDownloader potrafi importować pliki CCF, RSDF i nowe DLC, które pozwalają jeszcze łatwiej pobierać pliki. Oprócz serwisów hostingowych obsługiwane jest pobieranie obrazków i plików ze stron www / serwerów FTP, oraz pobieranie wideo z serwisów takich jak YouTube.

Autorzy na bieżąco aktualizują wtyczki odpowiedzialne za pobieranie z poszczególnych serwisów, więc rzadko kiedy zmiana po stronie serwisu uniemożliwia korzystanie z jego zasobów dłużej niż dobę.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego Java Runtime Environment, dostępnego w naszym serwisie z plikami.

JDownloader

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.